Ķermeņa un Roku losjons – NAI_S cosmetics

Apraksts

AKCIJA
Pērkot 500ml losjonu saņem dāvanā DIVUS 50ml losjonus.

Pērkot 2x240ml losjonus trešajam atlaide 60% apmērā.

 

Product Options

Old Price: from 3.09 €

Price: from 2.66 €

You save: 0.43 €! (13.92%)

Loading Updating cart...

Coconut&Grapefruit - Barojošs Kokosriekstu Greifrūtu losjons

Barojošs roku un ķermeņa losjons ar kokosriekstu un greipfrūtu aromātu. Organic Hand and Body losjons paredzēts jebkura tipa roku ādas un nagu ikdienas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Losjons baro ādu un padara to mīkstu un gludu, pasargā no temperatūras svārstībām, vēja un vides piesārņojuma negatīvās ietekmes. Tā sastāvā esošā greipfrūtu eļļas ekstrakts attīra, nomierina un nedaudz savelk ādu. Avokado eļļa īpaši mīkstina ādu, tai piemīt mitrinošas, dziedējošas un antibakteriālas īpašības. Augu sastāvdaļas maigi pārklāj ādu ar aizsargslāni un samazina mitruma iztvaikošanu no ādas, vienlaicīgi ļaujot ādai elpot. Alveja palīdz uzturēt mitrumu līdzsvarā, saglabāt ādas jaunību un skaistumu. Glicerīns ir dabīgs ādas mitrinātājs.

Apple&Cinnamon - Aizsargājošs Ābolu un Kanēļa losjons

Aizsargājošs roku un ķermeņa losjons ar ābola-kanēļa aromātu. Organic Hand and Body losjons paredzēts jebkura tipa roku ādas un nagu ikdienas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Losjons padara to mīkstu un gludu, pasargā no temperatūras svārstībām, vēja un vides piesārņojuma negatīvās ietekmes.
Tā sastāvā esošais bišu vasks īpaši aizsargā ādu, atjauno to un novērš poru nosprostošanos, padarot ādu samtainu. Avokado eļļa īpaši mīkstina ādu, tai piemīt mitrinošas, dziedējošas un antibakteriālas īpašības. Augu sastāvdaļas maigi pārklāj ādu ar aizsargslāni un samazina mitruma iztvaikošanu no ādas, vienlaicīgi ļaujot ādai elpot. Alveja palīdz uzturēt mitrumu līdzsvarā, saglabāt ādas jaunību un skaistumu. Glicerīns ir dabīgs ādas mitrinātājs.

Litchi & Jasmine Mitrinošs Jasmīna un Lichi loshons

Mitrinošs roku un ķermeņa losjons ar jasmīna-litchi aromātu. Organic Hand and Body losjons paredzēts jebkura tipa roku ādas un nagu ikdienas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Losjons padara to mīkstu un gludu, pasargā no temperatūras svārstībām, vēja un vides piesārņojuma negatīvās ietekmes.Tā sastāvā esošā Nātrija PCA palīdz uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni ādā. Nātrija laktāts ir pienskābes nātrija sāls, kas darbojas kā antioksidants un ādu mitrinoša viela. Pienskābe ir dabīgs ādas mitrinātājs, kas regulē pH līmeni un atjauno dabisko ādas pH līdzsvaru. Avokado eļļa īpaši mīkstina ādu, tai piemīt mitrinošas, dziedējošas un antibakteriālas īpašības. Augu sastāvdaļas maigi pārklāj ādu ar aizsargslāni un samazina mitruma iztvaikošanu no ādas, vienlaicīgi ļaujot ādai elpot. Alveja palīdz uzturēt mitrumu līdzsvarā, saglabāt ādas jaunību un skaistumu. Glicerīns ir dabīgs ādas mitrinātājs.

 

 

 

 

 

Uzglabāt cieši aizvērtu oriģinālajā iepakojumā istabas temperatūrā. Sargāt no saules staru iedarbības.
Lietošana: Neliela daudzuma losjona uzklājiet uz tīras ādas un ar maigām kustībām iemasējiet to līdz losjons pilnībā iesūcas ādā. Ja nepieciešams, procedūru var atkārtot.
Ražots ES.

Google+ Meistaru diena ar Olgu Zeltiņu! Piesakies šeit!