Pēdu vīle ar niķeļa pārklājumu – vidēji rupja (CH802)

Apraksts

Augstākā labuma, vidēji rupja pēdu vīle ar niķeļa pārklājumu.

Price: 14.09 €

Loading Updating cart...

Augstākā labuma, vidēji rupja pēdu vīle ar niķeļa pārklājumu. Garantija 5 gadi.

Pedikīra tehnoloģiju šedevrs! Vienkārši, kvalitatīvi jebkurā laikā un jebkurā vietā, ne tikai salonā!

No šī brīža varat atvadīties no laikietilpīgās, nepatīkamās un nesterilās kāju mērcēšanas un atmērcēšanas - dažāda raupjuma niķeļa un titāna vīles Jūsu dzīvi padarīs vienkāršāku un skaistas, koptas, mīkstas pēdas – sasniedzamas!

Checi pēdu vīles ir paredzētas lietošanai gan sausajam pedikīram, gan mitrām kājām - pēc vannas vai ierastajam pedikīram. Ilgispēlējošas un praktiski nenolietojamas. Pats drošākās instruments Jūsu rokās. Viegli un vienkārši dezinficējamas. Neuzkrāj putekļus un atmirušās ādas atlikumus.

800 sērijas niķeļa vīles

Pagājušo 3 gadu laikā Checi labākie profesionāļi ir izpētījuši skaistumkopšanas industrijas nianses, lai dotu ekskluzīvu iespēju strādāt ar perfektām vīlēm gan pēdām, pēdu kopšanai, nagiem, roku nagu kopšanai. Viņi centās izveidot maksimāli ērtus un parocīgus darbam vīļu rokturus.

Lielākās vīles - platākas un ar resnākiem, izturīgākiem rokturiem.

Raupjākās un smalkākās, lai veiktu ideāli gludu pedikīru, ādu nopulējot.

Nagu vīle - divreiz garāka nekā parasti, plakanāka un ērtāka lietošanā – divpusēja, gan dabīgajiem, gan arī mākslīgajiem nagiem.

Īpašais vīļu pārklājums ļauj tās lietot arī bez mērcēšanas, kas padara procedūru drošāku, sterilāku un arī daudz vienkāršāku. Lietojot šīs vīles sausajam pedikīram, Jums nav jābaidās traumēt ādu vai arī nopulēt to par daudz.

Google+ Meistaru diena ar Olgu Zeltiņu! Piesakies šeit!